İdeal Depo
İDEAL DEPO

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

20 yılı aşkın süredir sektör içinde faaliyet göstermekte ve her bir zaman dilimi içerisinde değerli hizmetler sunmaktayız.

Neden İdeal Depo Hizmeti

Bağımsız bir öneri ve sizin için en uygun olanı tanımlamaktayız. Hizmetler, Tedarik Zinciri Çözümümüz tarafından sağlanan çözüm özelliklerine göre tedarik edilir ve tedarik edilir.

Ekiplerimiz, hızın en önemli öncelik olduğu beklenmedik durumlarla ilgilenmek için yılın 365 günü 24 saat boyunca çalışırlar. Hem normal hem de tek gönderiler için ideal olan transit sürelerini azaltmak, anında teslimatları mümkün olan en kısa sürede koordine etmek ve düzenlemek için çeşitli yollar sunuyoruz.

Ekip

Çalışanlarımızın işimizin başarısını etkilediğini biliyoruz ve akıllı, Moovit'e adanmış kişileri işe alıyoruz.

Müşteri Hizmetleri

Üstün müşteri hizmeti sunmak ve her müşterinin işimizden tamamen memnun olmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Destek

Bize neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin, uzman ekibimiz tüm prosedürleri yerine getirerek kişisel olarak teslim edecektir.

Kalite

Beklenenin ötesine geçen gerçek değer katan olağanüstü, en ileri BT çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz

Hizmet listemiz burada bitmiyor. Size özel ihtiyaçlarınıza uyum sağlayacağız.

Döküman 3

Aluminum manufacturer Novelis faced an intriguing business challenge: how do you provide a continuous supply of aluminum to support production of a highly-anticipated pickup truck at plants located hundreds of miles away — all while ensuring safety and sustainability, optimizing capital investment, and providing efficiency, flexibility and visibility into shipments? The answer turned out to …

View Case Study
ÖZET

Her İhtiyacınıza Yardımcı Olmak İçin Buradayız

Depolama ve Nakliye sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği verelim.