İdeal Depo
İDEAL DEPO

Sizden Gelenler

Müşterilerimizden aldığımız geri bildirimleri sizlerle paylaşarak bizleri tanımanızı istiyoruz. Çünkü bizleri en iyi bizi tercih edenlerden dinleyeceğinizi düşünüyoruz.

Eren GENÇ

Müşteri yorumu yazılacak

Auto Supplier—Freight Management Solution

The supplier was being challenged to reduce LTL, truckload and expedite costs. They wanted one point of...

Plastic Bottle Producer—Trailer Shuttle/Spotting Service

The producer’s in house carrier was providing the shuttle service with their over-the-road drivers. Trailers were...

ONLAR ANLATIYOR

"İdeal Depo ‘dan son derece memnun kaldım. Güler yüzlü , ilgili , yardım sever , disiplinli , çözüm üretici bir ekip. Detaylara kadar her şeyinizle ilgileniyorlar. Profesyonel bir çalışma sistemi mevcut. İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim. Eren beye özellikle çok teşekkür ederim."

Handan İKİIŞIK
Kişisel Depo Müşterisi

“İdeal Depo Eren beyden yaptığı hizmetlerden çok memnun kaldık işi tam kurumsal bir kimlikle tam zamanında ve eksiksiz yaparak İstanbulda bizi çok memnun bıraktılar kendilerine bu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim”

Yemliha Küçük
Yönetici

“4 Yıldır çalışmak olduğum ve gözüm kapalı hizmetine güvendiğim ve kaliteli geri dönüş aldığım bir nakliye-depolama şirketidir. Hizmet dışında ise sağlıklı iletişimi ve sistemi olan bir yerdir. Bu sebepten dolayı gözümüz kapalı çalıştığım ve şiddetle önerdiğim bir yapılanmadır.. Tekrardan hizmet ve iletişimden dolayı teşekkürlerimi sunarım.. ”

Engin KARA
Yönetici

“Son dakika yaşadığımız desiklikler de bizim için ürettikleri çözümler hayat kurtarıyor, -En ufak bir malzeme teslim alımında kargo ya da kolide deformasyon var ise fotoğraf ile anında paylaşım ve bilgilendirmeleri güven verici, -Paylasilan stok kontrol raporları sayesinde stok kontrolünü çok rahat yapabiliyorum, -Depoda bizim için muhafaza edilen tüm malzemeleri nem,rutubet olmadan alarm ve kamera sistemleri ile güvende olduklarını bilmek çok HUZUR verici👍”

Murat YILDIZ
Yönetici
KISACA

Her İhtiyacınıza Yardımcı Olmak için Buradayız

Depolama ve Nakliye sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği verelim.