İdeal Depo

İstanbul Depolama Fiyatları

İstanbul Depolama fiyatları ve hizmetlerimiz...

Size özel gerçek konteyner depolar ile kapınızın önünde tüm ürünleriniz deponuza yerleştirilmekte, yine sizin gözetiminizde tarafınızca kilitlenmektedir. İstanbul'un Kağıthane ilçesinde yer alan depolarımıza transferi gerçekleştirilmektedir.

Deponuz aylık olarak faturalandırılmak ve karşılıklı olarak sözleşme imzalanmaktadır. Bu doğrultuda iki tarafıda koruyan bir prosedür sürdürülmektedir. Deponuza erişmek istediğinizde 15 gün önceden müşteri temsilcisi arkaşlarımızla iletişime geçerek deponuza erişim sağlayabilmektesiniz.

10 yılı aşkın süredir nakliye ve depolama sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Uzman kadromuz ve %99'u aşan müşteri memnuniyetimiz ile size özel hizmet sunuyoruz.

Eşya depolama da sorun ile karşılaşmamanız için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Tüm tesislerimizde yüksek güvenlik önemlemleri, harekete duyarlı kamera sistemler, periyodik ilaçlama ve covid-19 sebebiyle periyodik dezenfektan işlemlerimiz ile korunmaktadır.

Plus (+) Özelliklerimiz

 • 1

  İstanbul'da Merkezi Konum

 • 2

  Metro ve Toplu Ulaşım ile Erişme İmkanı

 • 3

  Akıllı Barkod Sistemi

 • 4

  Online Web Modül

Hizmetlerimiz & Uzman Destek

Ekibimiz, konusunda uzman ve eğitim süreçlerini başarı ile tamamlamış kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple tüm ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti ve çözümü sunmaktadırlar. Tüm ihtiyaçlarınıza M.T. ekibimiz ile tek elden çözme imkanı sunuyoruz.

Depo'ya erişim Nasıl Sağlanıyor?

Depo'nuza müşteri temsilcisi arkaşlarımız ile görüşerek 08:30-17-00 saatleri arasında istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz.
Pazar günleri kapalı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Kilit Sadece Bizde mi Bulunuyor?
Nem ve Rutubet Var mı?
Güvenlik Nasıl Sağlanıyor?
Yük Asansörü Mevcut Mu?
Nakliye Hizmet Sağlıyor musunuz?

Sorularınız mı var?Temsilcilerimizden Biriyle İletişim Kurun!

Hizmet Listeleri

"Sevkıyatım alındı ​​ve mükemmel bir servisle teslim edildi! Sonuçlardan son derece memnun olduğumu söylemeye gerek yok. Bu hizmeti kesinlikle tekrar kullanacağım."

Nihan GÜNDÜ
Yönetici
ÖZET

Her İhtiyacınıza Yardımcı Olmak İçin Buradayız

Depolama ve Nakliye sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. İşinize odaklanın. Hak ettiğiniz desteği verelim.